Mobil Sohbet Kur

Selam ! Mobil chat sitesi Kurmak Çok Basittir. TEK Yapmanız Gereken Bir Alan Adı,domain Almaktır. Ve Pangi.com.tr Sitesine Giderek Yönergeleri izleyerek Kurulum oluşturup Web siteniz 1 saat içinde online Olmaktadır.

 • Not : 1 aylık,3aylık ve 6 aylık dır. Ödemeler ™
 • 10 oda 220 TL dir. ilk açılış Bunun 100 Tl si Kurulum Parasıdır.Diğer Aylar 100 TL ődenecektir.
 • 3 ve  6 Ayliklarda 25- 50 arasi indirim vardir.
 • 30 User kapasitelidir site onun için Kendi sunucunuzu almalısınız Çok user girsin diyorsanız.
 • Sadece Domain ve Hosting yani Googlede Barınmak istiyorum Diyorsanız sitenizi her yere yőnlendirmek isterseniz Bana ulaşınız Anasayfadan..
 • Ekonomik
  89 TL /aylık
  10 oda
  DDOS koruma ücretsiz
  kurulum 99 TL tek seferlik
  SSL sertifikası ücretsiz
  %9 indirim 3-6 ay kiralamalarda
  Standart
  139 TL /aylık
  30 oda
  DDOS koruma ücretsiz
  kurulum ücretsiz*
  SSL sertifikası ücretsiz
  %13 indirim 3-6 ay kiralamalarda

  Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir. Tüm panellerimiz aktif 30 online için geçerlidir, 30 üzeri online kapasitesi için en az VPS/VDS sunucu şarttır.


  Satın alma hakkında bazı sorular ve cevaplar:

  SSL sertifikasının olması şart mı?Hizmetlerimizin hiç birinde SSL şart değildir. Fakat, Chrome Tarayıcı 45+ sürümünden sonra mikrofon/ses/kamera erişimleri, konum istekleri gibi bazı apiler için sitenizin SSL destekli olmasını şart koşar. Ama endişelenmeyin; ilk kurulumda kaç aylık alırsanız o kadar ay boyunca ücretsiz sağlıyoruz bu hizmeti 🙂

  Her ay ödeme yapmak zorunda mıyım?Asla değilsiniz. Dilediğiniz vakit hizmetinizi sonlandırabilirsiniz. Ödemenizin son gününden sonraki 3 gün içinde tahsil edilememesi durumunda hizmetiniz, sistem tarafından otomatik olarak durdurulur. Durdurulma işleminden 15 gün sonra hâlâ ödeme yapmadıysanız hizmetiniz otomatik olarak silinir, yeniden sipariş vermeniz gerekir.

  1; Not : Aylık Bazında Çalışan Tek site mobil Sesli sohbet sitesi paneli açan www.pangi.com.tr

  2 ; Senelik Bazında Çalışan mobil chat site Asp destekli www.techtr.net

  Tercih Sizin Tek yapmanız gereken Domain Almak 25 TL.ye Ve Bu adreslere Başvurmak Anlamadığınız yerde sorun bilgilendirelim

  E : posta – mobilchat24@gmail.com